OPINIE O WARSZTATACH

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jak ugryźć las?
Average rating:  
 4 reviews
by Asia on Jak ugryźć las?

Warsztaty z Panią Hanną to jak terapia u najlepszego psychoterapeuty. Podziwiam jej wiedzę i zaangażowanie w przygotowanie zajęć. Uwielbiam jej słuchać bo zawsze wychodzę z czymś nowym i nową inspiracją. Dzięki niej lubię spacerować po lesie i obserwować przyrodę. Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.

by Emilia on Jak ugryźć las?

Uczestniczyłam w warsztatach pierwszy raz, zainteresowała mnie tematyka (rośliny dla urody) i nie zawiodłam się. Zaskoczyła mnie ogromna wiedza P. Hanny, osoby tak młodej :). bardzo sympatyczny sposób bycia i przekazywania tej wiedzy uczestnikom spotkania. Przy tym można zauważyć i należy docenić ogromną pracę, którą wkłada w przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów. Żałuję, że nie zainteresowałam się wcześniej zajęciami - niewątpliwie dużo straciłam. Niesamowite, że wokół nas rośnie tyle dobra. Gorąco polecam.

by Ewa on Jak ugryźć las?

Prowadząca, Pani Hanna ma przeogromną wiedzę. Wstyd się przyznać, ale nie miałam pojęcia o tak obszernej wiedzy na temat roślin, ich właściwości oraz praktycznego zastosowania. To dobrze, że jest nam przekazywana, co współgra z ogólnoświatowymi proekologicznymi trendami.

by Przemek on Jak ugryźć las?

Warsztaty bardzo inspirujące, prowadzone są z pasją, oddaniem. Można dowiedzieć się wielu ciekawych i praktycznych rzeczy dotyczących świata roślin, a do tego spędzić czas w wspaniałej atmosferze. Polecam całym sercem!